Kontakter Rälsen åk 4-9

Kontakter Rälsen åk 4-9

Staffans Väg 13
Sollentuna
Tel: 08-121 34 750

4-9@ralsen.se

Samtliga anställdas emailadress är fornamn.efternamn@ralsen.se

Christina Hodell, VD

ninni.hodell@ralsen.se

Jessica Boije, rektor

jessica.boije@ralsen.se

Sanna Sundin, mentor årskurs 4

sanna.sundin@ralsen.se

Johan Möllerswärd + Erica Vikström, mentor årskurs 5

johan.mollersward@ralsen.se
erica.vikstrom@ralsen.se

Lorin Nasberg + Ylva Bergtass, mentor årskurs 6

lorin.nasberg@ralsen.se
ylva.bergtass@ralsen.se

Frida Hellblom + Cornelia Lötbring, mentor årskurs 7

frida.hellblom@ralsen.se
cornelia.lotbring@ralsen.se

Mattias Medelberg + Svitlana Voloshchuk, mentor årskurs 8

mattias.medelberg@ralsen.se
svitlana.voloshchuk@ralsen.se

Lisa Eriksson och Nina Sternlund, mentor årskurs 9

lisa.eriksson@ralsen.se
nina.sternlund@ralsen.se

Lärare i engelska

Jessica Kubin Gustafsson, fritids åk 4-6

jessica.kubin-gustafsson@ralsen.se

Kurator

Rebecca Lundh, arbetar torsdagar och fredagar.
kurator@ralsen.se

Skolsyster

skolsyster@ralsen.se

IT

it@ralsen.se